HAKKIMIZDA

1993 yılında İzmir’de kurulan ve sektörel gelişmeleri yakından takip eden firmamız, güçlü idari ve mali birikimi ile zaman içerisinde bünyesine İnşaatın yanı sıra, Ağır inşaat malzemeleri, Otomotiv, Lojistik depolama hizmetleri ve Ustabiziz markası ile Yapı Market Mağazalarını bünyesine dahil ederek, EYM GRUP A.Ş. adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

EYM GRUP A.Ş. 30.Yıl dönümünde konforlu ve güvenli yaşamın tüm detaylarını her projesinde öncelikle uygulamaktadır.
EYM GRUP A.Ş. satış ve sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her biri konusunda uzmanlaşmış ekibi ve itibarlı çözüm ortakları ile değer katan yatırımlara imza atmıştır.

Misyonumuz:

Bu kadim topraklarda insanlarımıza mutlu ve huzurlu yaşayabilecekleri çevreye uyumlu, görsel ve estetik açıdan fark yaratan yaşam alanları oluşturmak öncelikli hedefimizdir. Çözüm odaklı bir çalışma modelini benimsemiş olup, uzman personelimiz ile birlikte, iş ahlakı ve kaliteden ödün vermeden, bütün faaliyet alanlarımızda mükemmelliği yakalamak genel prensibimizdir.

Vizyonumuz:

EYM GRUP A.Ş. olarak insana değer veren bir anlayışla çalışıyor ve üretiyoruz . Üstlendiğimiz tüm projelerde mükemmelliği ölçü alan çalışma ve hizmet anlayışımız ile fark yaratmayı sürdürüyoruz.